گالری

زاندس سنگ

نمونه محصولات بکار رفته در پروژه ها

شرکت زاندس سنگ

شرکت توسعه بین الملل آوا تجارت کارن با نام و نشان تجاری بازرگانی زاندس(Zandes) فعال در تجارت سنگ و کاشی

این مجموعه از حدود دهه ی هفتاد هجری شمسی شروع و استارت اولیه فعالیت خود را در حوزه سنگ به ثبت رسانده.

اولین فعالیت های این مجموعه احداث معدن در سنگ گرانیت کازرون و نی ریز شیراز بود که توسط حاج علیمراد محمدی و حاج حیدر محمدی اداره میشد و بعدها به سنگ مرمریت دهبید-تراورتن محلات و اصفهان- و دیگر نقاط کشور افزایش یافت.

در آن زمان بهره برداری از معدن سنگ کاری بسیار سخت تر از شیوه ی کنونی که شما در معادن می بینید بود و توام با نیروی دست انسان انجام می شد.

درواقع ما و تمام کسانی که در این حوزه همراه یکدیگر بودیم زحمت و تلاش های شبانه روزی داشتیم که به شکرانه ی الهی ثمره ی اینکار نیز دریافت شد و اکنون  بعنوان یک ایرانی در خدمت رسانی به شما در حوزه ی سنگ آماده ایم و حضور مستمر داریم. (نابرده رنج گنج میسر نمی شود)

همانطور که گفتیم در ابتدای فعالیتمان وسال های گذشته که تازه شروع به انجام فعالیت در حوزه معدن داری و استخراج سنگ کرده بودیم به بزرگی و عظمت امروز نبود.

تمام این سال ها با نیت خدمت رسانی به خانواده و مملکت ایرانمان شبانه روز در پی راه حل ها و اقتصاد جدید بودیم و نهایت تلاش خود را کردیم.

در سال های اولیه ی فعالیتمان عمده تمرکز ما در حوزه استخراج و بهره برداری بود ولی با پیشرفت تکنولوژی وایجاد روابط بهتر با سایر کشورها صادرات و واردات را نیز در بین فعالیت های خود جای دادیم.

هدف اصلی ما در قسمت صادرات و واردات بحث مالی و منافع شخصی نبود چون که رونق اقتصاد کشور را در نظر داشتیم و برای این هدف اصلی تلاش می کردیم .

به لطف خداوند من فرزند کوچک این سرزمین، توانستم گستردگی کار را بالا ببرم و شغل ایجاد کنم و مهم تر از همه اطمینانی در سایر کشورها به لحاظ معاملات و مبادلات را بدست بیاورم.

همانطور که به مرور زمان فعالیت ما گسترش یافت با ورود اینترنت و همگانی شدن آن ما در کنار شکل سنتی فعالیت خود در این فضا نیز جایگاه خود را حفظ کردیم و توانستیم بیشتر معرف حضور تاجران و کشورها باشیم.

بطوری که در چندین سایت که در ادامه برای شما عنوان خواهیم کرد حضور بسیار فعال به همراه بازخورد بسیار عالی داشتیم.

همچنین در شبکه ها و کانال ها و صفحات مجازی نیز حضور پررنگ و صد البته پر ثمر داریم.

https://zandessang.com/

https://zandesstone.com/