بلاگ, landing

فروش تایل تراورتن

فروش تایل تراورتن

فروش تایل تراورتن موضوعی است که می خواهیم آن را در این مقاله بررسی کنیم. خرید و فروش تراورتن تايل در ابعاد، ضخامت، رنگ و سورت بندی مختلف، از طریق سایت زاندس تایل صورت می گیرد. شما می توانید بهترین سنگ تراورتن تایل را در این سایت تهیه کنید. با ما همراه باشید.

سنگ های تروارتن طی مراحل بسیاری به سنگ تایل تبدیل شده و برای استفاده در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها، مورد استفاده قرار می گیرد.

اما تراورتن تولید شده، تنها از یک مکان مشخص شده نیست؛ بلکه معادن بسیاری؛ مانند عباس آباد، حاجی آباد و… وجود دارد که تولید تراورتن داشته و ماهانه در تناژ های بالایی این سنگ بی نظیر را تولید می کنند و در بازار های داخلی و خارجی به فروش می گذارند.

صاحبان خانه که علاقه مند به انتخاب یک سطح جذاب برای منازل خود هستند ، باید به دنبال ماده ای متناسب با نیازهای آنها ، چه در سطح زیبایی و چه در سطح عملی باشند. تراورتن یکی از کارآمدترین مواد موجود است که قادر است نه تنها عناصر اتاق را متحد کند بلکه در برابر تنش نیز ایستادگی می کند.

مطالعه بیشتر: فروش اسلب تراورتن

تراورتن چیست؟

مانند بسیاری از سنگهای رسوبی ، تراورتن با فشار و تنش مداوم آب شکل می گیرد. از رسوبات کربنات کلسیم که در اطراف انواع مختلف چشمه های آب گرم و جویبارها یافت می شود، تشکیل می شود. خالص ترین اشکال تراورتن سفید است، اما ناخالصی های مختلف موجود در سنگ تراورتن می تواند به آن رنگ های مختلفی نیز بدهد. این سایه ها به دلیل جذابیت تزئینی بسیار مورد توجه هستند و می توانند ترکیبی از بژ، برنزه و قهوه ای باشند.

تراورتن دارای یک تاریخچه قدیمی است ، که هزاران سال در انواع ساخت و سازها استفاده می شده است. در طراحی معاصر ، از آن برای انواع کاشی ها ، کفپوش های عقب و غرور استفاده می شود. به دلیل دوام و مقاومت طبیعی آن ، اغلب در راهروها ، راهروها و مکانهایی که ترافیک سنگین دارند استفاده می شود.

در هنگام فروش تایل تراورتن نکات جذابی برای این سنگ وجود دارد که می توانید آن ها را با مشتری خود در میان بگذارید. یکی از جذاب ترین ویژگی های سنگ تراورتن سطح متخلخل آن است. با این حال ، اگرچه چشم و لمس آن خوشایند است ، اما این سوراخ های سطح می توانند به سرعت کپک و باکتری تولید کنند. لکه ها به راحتی نفوذ می کنند و تنها یک آب بندی کامل می تواند سطح را در برابر لکه های طولانی مدت و آسیب رساندن به آن محافظت کند. برای اطلاع از گزینه های مراقبت بیشتر سنگ تایل تراورتن، لطفاً از نماینده فروش ما سوال بفرمایید.

تمیزکاری قبل از فروش تایل تراورتن

تمیز کردن تراورتن قبل از فروش تایل تراورتن یکی از نکات مثبت برای فروش است و تلاش زیادی نمی خواهد. کف ها را می توان جارو و جاروبرقی کرد و میزهای میز را فقط باید با یک پارچه تمیز و مرطوب مرتب کرد. این پارچه هرگز نباید خیلی مرطوب باشد ، زیرا ممکن است صدمه ای وارد کند و مالکان باید مطمئن باشند که تراورتن هر چند سال یکبار از نظر احتمال احتمالی مهر و موم بررسی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش تایل تراورتن ، به مجموعه ما با یکی از شماره های موجود در سایت زاندس تایل تماس حاصل فرمایید، یا اگر سوال دیگری دارید ، امروز با ما در تماس باشید. کارشناسان ما دوست دارند با شما صحبت کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *