landing, بلاگ

فروش سنگ ساختمان

فروش سنگ ساختمان

فروش سنگ ساختمان نیز مانند تمامی مطالبی که خوانده اید یکی از مواردی می باشد که در امر سختمان سازی بسیار اهمیت دارد.حال با ما همراه باشید تا به میزان اهمیت فروش سنگ ساختمان پی ببرید.

فروش سنگ ساختمان در انواع مختلفی می باشد.برخی از این سنگ ها شامل سنگ های مرمریت، تراورتن، لایم استون،گرانیت،اونیکس، ترامیت و ترا اونیکس و . . . می باشد که در اندازه و ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش سنگ ساختمان در بازار سبب استفاده سنگ های ساختمانی در بخش هایی همچون نمای بیرونی ساختمان، نمای داخلی، کف پارکینگ، سالن پذیرایی، لابی، حیاط، قرنیز، دستگاه راه پله، کابینت، سرویس بهداشتی و . . برای زیبا تر شدن نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ ساختمانی و کاربرد آن

همان طور که می دانید سنگ ساختمانی به عنوان یک ابزار مهم در ساختمان سازی است. فروش سنگ ساختمان از آن جهت بیشتر حائز اهیمت می باشد که این مصالح ساختمانی جزو رایج ترین و پرکاربردترین می باشد.اهمیت فروش سنگ ساختمان به این دلیل می باشد که سنگ ها در بیشتر سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده از سنگ

فروش سنگ ساختمان معمولا در طرح ها ,اشکال و رنگ های گوناگونی در بازار به فروش می رسدسنگ های ساختمانی معمولا بعد از آن که از معادن ساختمانی استخراج می شوند وارد مرحله تراش کاری می شوند و بعد از انجام مامورات لازم به فروش می رسند.

سنگ های ساختمانی در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده ایم:

 • نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها
 • مساجد
 • جاده ها
 • پل ها
 • و . . .

گروه بازرگانی زاندس در فروش سنگ ساختمان سال ها تجربه دارد و بیشتر سنگ های ساختمانی در ابعاد و اندازه های مختلف را به فروش می رساند.

برای خرید سنگ ساختمانی می توانید همین حالا با ما در گروه بازرگانی زاندس تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سنگ ساختمانی

ما یک گروه تامین کننده سنگ های ساختمانی هستیم که به بسیاری از پروژه ها و مهندسان کمک کرده ایم که مصالح سنگی را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایند.

برای خدمت رسانی به شما در هر لحظه از شبانه روز حاضر هستیم. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

فروش سنگ ساختمان و ابعاد آن

فروش سنگ ساختمانی بیشتر به شکل سنگ پلاک طولی، سنگ اسلب، ، سنگ تایل، سنگ پله و . . . می باشد. قیمت فروش سنگ ساختمان معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان هر کدام از آن ها را به تنهایی مورد بررسی قرار دارد.

همان طور که اشاره کردیم سنگ به عنوان يکی از قدیمی ترين مصالح ساختمانی می باشد که انسان از گذشته های بسیار دور از آن در ساخت خانه و پناهگاه خود استفاده می کرد. در حال حاضر استفاده کردن از سنگ طبیعی به منظور افزایش استحکام مورد استفاده قرار می گرفت.

استفاده و فروش سنگ ساختمان به علت افزایش زیبایی  نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها بیشتر جنبه تزئینی و دکوری دارد. به شکل کلی سنگ های طبیعی که دارای استحکام و مقاومت کافی در شرايط  مختلف جوی آب و هوایی و نیز رنگی بسیار جذاب می باشند.

فروش انواع سنگهای ساختمانی نما، کف و داخلی ساختمان

گروه بازرگانی زاندس سعی بر این دارد تا با عرضه سنگ ها در انواع و اندازه های مختلف آن ها را با بهترین کیفیت به فروش برساند که در ادامه به برخی از این سنگ ها اشاره می کنیم:

 • سنگ ساختمانی تراورتن
 • سنگ ساختمانی مرمریت
 • سنگ ساختمانی گرانیت
 • سنگ ساختمانی مرمریت
 • سنگ ساختمانی مصنوعی و آنتیک
 • سنگ ساختمانی کوبیک

فروش سنگ ساختمان

در هنگام فروش سنگ ساختمان بهتر است مواردی همچون بودجه  پرداختی, اندازه مورد نیاز، نوع و اندازه کیفیت سنگ درخواستی را بدانیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

شما عزیزان می توانید همین حالا با ما در گروه بازرگانی زاندس تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب سنگ مناسب برای موارد استفاده تان راهنمایی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *