landing

فروش سنگ

فروش سنگ

فروش سنگ اغلب به صورت سنگ پلاک طولی، سنگ اسلب ، سنگ تایل ، سنگ پله و … صورت می پذیرد. قیمت سنگ یه فاکتور های مختلفی وابسته است که هرکدام جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند. سنگ یکی ازقدیمی ترین و اصلی ترین مصالح ساختمانی است که انسان برای ساخت پناهگاه و خانه و از آن استفاده میکند. امروزه استفاده از سنگ طبیعی نه فقط به خاطر استحکام آن بلکه به دلیلایل دیگری مانند زیبایی ظاهری و جنبه دکوری در ساختمان سازی از آن استفاده می شود. به طور کلی سنگ هایی در ساختمان سازی استفاده می شود که هم از نظر استحکام در مقابل شرایط جوی مختلف مقاوم باشند و هم رنگ جذابی داشته باشند .

تقسیم بندی سنگ های ساختمانی

سنگ های ساختمانی براساس پارامترهای مختلف تقسیم بندی میشوند. این پارامتر ها شامل مقاومت فشاری ، وزن مخصوص ، ضریب نرم شدگی و مواد تشکیل دهنده می باشد. هر کدام از این سنگها مشخصات فنی و ظاهری،  بافت و رنگ متفاوتی داشته و با توجه به مشخصات فیزیکی و شیمیایی خاص خود مناسب استفاده در بخش های مختلفی از ساختمان می باشد.

محدوده فعالیت گروه بازرگانی زاندس

گروه بازرگانی زاندس سنگ با سی سال فعالیت در زمینه های خرید ، فروش ، تولید ، تامین ، پخش ، توزیع ، عرضه ، تجارت ، ترخیص کالا ، صادرات و واردات وارد عرصه کار و تجارت شده است . زاندس (Zandes) کار خود را به گونه ای انجام می دهد که تاثیری  مثبت را برجوامعی که انسان ها در آنجا زندگی می کنند و کار می کنند بگذارد ، و زمینه های پیشگام در نوآوری را با تولید محصولاتش بصورت پایدار ،  با همراهی تیمی خلاق و ایده پرداز فراهم می کند . آنچه که به گروه بازرگانی زاندس طول عمری مفید و ماندگار داده است قرار گرفتن و استوار بودن بر چهار اصول اعتماد ، وفاداری ، رضایت و کیفیت بوده است .

 در صورت نیاز به دریافت قیمت سنگ های ساختمانی لطفا با بخش فروش گروه بازرگانی زاندس در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *