بلاگ, landing

فروش سنگ

فروش سنگ

فروش سنگ  در حال حاضر از طریق پیشرفت علم و تکنولوژی استخراج سنگ سهولت بخشیده شده است به همین سبب  فروش سنگ قابل مقایسه با سایر مصالح ساختمانی نیستند.با ما در این مقاله همراه باشید تا فروش  سنگ را با هم بررسی نماییم.یک از ویژگی هایی که آنها می توانند به دوام و مقاومت خیلی زیاد ، مقاومت  در برابر عوامل سایشی و ضربه ای زیاد، برش و صیقل خوردن راحت، قابلیت شست و شو، تثبیت رنگ، غیر قابل نفوذ بودن، مقاومت کردن در مقابل تنوع آب و هوایی، سختی و مقاومت فشاری خیلی زیاد، مقاومت در مقابل مواد اسیدی و قلیایی اشاره کرد.

فروش سنگ می تواند برای مصارف گوناگونی همچون پوشش دیوار داخلی ساختمان، نمای بیرونی و داخلی، زیرسازی جاده ها ، کف خیابان و پیاده رو و . . .  استفاده می شود.فروش سنگ معمولا با توجه به نیاز مشتریان شما می باشد و شما باید قبل از فروش هر نوع سنگی وضعیت آن را در بازار بررسی نمایید.نیاز کابران اهمیت به سزایی در در فروش سنگ دارد.

ویژگی سنگ های فروشی

فروش سنگ ها به علت پایداری در مقابل عوامل مختلف در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.  در حال حاضر به دلیل راحت تر شدن عملیات استخراج سنگ، استفاده از آن در حال توسعه  می باشد و در محل های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کاربرد سنگ در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد.فروش سنگ بیشتر به شکل سنگ پلاک طولی، سنگ اسلب ، سنگ تایل ، سنگ پله و … صورت می گیرید.  در فروش سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که هرکدام جداگانه مورد بررسی قرارخواهند گرفت. حتما می دانید که سنگ به عنوان یکی  قدیمی ترین و مهم ترین دلم مصالح ساختمانی  از گذشت تا به امروز به حساب می آید .

در حال حاضر  استفاده کردن از سنگ نه فقط به خاطر استحکام و مقاومت  آن بلکه به دلیلایل دیگری مانند زیبایی ظاهری و جنبه دکوری در ساختمان سازی از آن بالای آن استفاده می شود.به همین دلیل سنگ هایی در ساختمان سازی استفاده خواهد شد که هم از نظر استحکام در برابر شرایط متفاوت آب و هوایی مانند بارش باران یا برف داشته باشد و نیزرنگ جذابی داشته باشند.با این حساب می توانیم میزان اهمیت فروش سنگ را متوجه شویم زیرا هرچه مقاومت سنگ بیشتر باشد قیمت بیشتری در بازار دارد.

تقسیم بندی در فروش سنگ ها

معمولا سنگ های ساختمانی  را اگر بخواهیم بر اساس پارامتر تقسیم بندی کنیم شامل مواردی اعم از مقاومت فشاری ، وزن مخصوص ، ضریب نرم شدگی و مواد تشکیل دهنده  می شوند و هر کدام  از این سنگها مشخصات فنی و ظاهری،  بافت و رنگ متفاوتی می باشد و می توان در قسمت های مختلف ساختمانی  از آن ها استفاده کرد  مانند نمای بیرونی و داخلی ساختمان.

فعالیت های گروه بازرگانی زاندس

گروه بازرگانی زاندس سنگ با توجه به سال های زیادی که در زمینه سنگ فعالیت کرده اند  که این فعالیت ها مانند خرید ، فروش ، تولید ، تامین ، پخش ، توزیع ، عرضه ، تجارت ، ترخیص کالا ، صادرات و واردات وارد عرصه کار و تجارت می باشند. زاندس (Zandes) ،  با همراه داشتن تیمی خلاق و ایده پردازفعالیت خودرا به ثمر می رساند  .آن چیزی که به گروه بازرگانی زاندس طول عمری مفید و ماندگار می دهد قرار گرفتن  و پایداری گروه زاندس بر چهار اصول اعتماد ، وفاداری ، رضایت و کیفیت می باشد.

صادرات سنگ های ایرانی به دیگر کشورهای مختلفی از همچون عراق؛ سوریه؛ کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز دیگر کشور های اروپایی انجام می گیرد. معادن سنگ تراورتن ایران همانند معادن با کیفیت بسیار عالی این سنگ ساختمانی می باشند. صادرات سنگ تراورتن از جنبه های مختلفی برای تولید کننده و صادر کننده های کشورمان ایران مورد اهمیت می باشد. در شروع کار فرآوری سنگ  به منظور قیمت و کیفیت و نوع کوپ و معدنی که از آن استخراج می گردد معمولا برای خیلی از کشورها فرصتی را به وجود می آورد که با در نظر گرفتن  شرایط اقتصادی خود اقدام به تهیه کردن انواع سنگ تراورتن می کند.

معمولا صادرات سنگ ایرانی به کشورهایی مثل عراق و کشورهایی که در حال عملیات عمرانی می باشند که ساخت و ساز در آن ها بسیار رونق دارد که سبب رونق همکاری در دیگر زمینه های عمرانی نیز می شود و می تواند سبب ارز آوری برای کشور بشود.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت سنگ های ساختمانی لطفا با  ما در بخش فروش گروه بازرگانی زاندس ، تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به سوالات شما عزیزان در خصوص فروش سنگ پاسخ گو باشند و بدین ترتیب بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید :قیمت سنگ

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “فروش سنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *