بلاگ

نقش سنگ در طراحی آشپزخانه

اگر علاقه مند به طراحی و دکوراسیون داخلی هستید ، در هر آغاز سال از یادگیری روندهایی که ماه های آینده را در فضاهای مختلف خانه مشخص می کنند، لذت خواهید برد. از زاندس تایل، می‌خواهیم در این مناسبت سرنخ‌هایی در مورد اینکه داغ‌ترین گرایش‌ها در طراحی آشپزخانه که در سال 2022 موفق خواهند شد و سنگ کوپ طبیعی ما چه جایگاهی در آن‌ها داشته باشد، به شما بدهیم. اماده اید؟

کشف مجدد آشپزخانه هایمان

در ساعات زیادی که در خانه می گذرانیم، آشپزخانه ها به یکی از اصلی ترین میدان های جنگ تبدیل شده اند ، به خصوص در زمان های اخیر. در آنها با خانواده ملاقات می کنیم، بعد از شام لذت می بریم و البته آشپزی می کنیم. می توان گفت که بسیاری از خانواده ها در سال گذشته آشپزخانه خود را دوباره کشف کرده اند.

و این چیزی است که ما می خواهیم در روندهای آشپزخانه امسال منعکس شود ، جایی که راحتی، عملکرد و تطبیق پذیری غالب خواهد بود. سنگ‌های طبیعی در آشپزخانه دیگر فقط رومیزی‌های سنگ مرمر سفید یا گرانیت خاکستری نیستند: آن‌ها میله‌های صبحانه کاربردی ، فضاهای زیبای باز به اتاق نشیمن، جزایر مرکزی که الهام‌بخش خلاق‌ترین سرآشپزها هستند، سطوح اضافی هستند که تمام مهارت‌های آشپزی شما را بر روی آنها نشان می‌دهند…

سنگ طبیعی در آشپزخانه

میزهای سنگ طبیعی زاندس تایل برای اشغال آن فضای خاص در خانه های ما عالی هستند. به طور خاص، سلطان مواد کانتر، گرانیت ، یک ماده بسیار قوی ، مناسب برای آشپزخانه هایی که قرار است ترافیک زیادی داشته باشند. مقاوم در برابر مایعات و خط و خش ناشی از استفاده روزانه، بسیار بهداشتی بوده و برای تماس مستقیم با مواد غذایی کاملا مناسب است. دمای بالا را می دهد و به راحتی با یک پارچه مرطوب و صابون ملایم تمیز می شود. به طور خلاصه، موادی که دلایل زیادی برای داشتن یک الزام در آشپزخانه شما دارد.

فضاهای چند منظوره

در زمان رونق بازسازی خانه ، آشپزخانه یکی از فضاهایی است که انتظارات زیادی را به خود جلب می کند. بیشتر و بیشتر، آنها فضاهای باز هستند که بخشی از اتاق نشیمن می شوند و هر دو را به عنوان یک اتاق بدون دیوارهایی که آنها را از هم جدا می کند، ادغام می کنند، جایی که می توان لحظات را با خانواده به اشتراک گذاشت. روند فضاهای باز برای ماندن آمده است  و کانترها نقش ویژه ای ایفا می کنند، زیرا از نقاط مختلف خانه به بخشی بسیار قابل مشاهده تبدیل می شوند. بنابراین، هنگام انتخاب کانتری که تمام چشم ها را متمرکز می کند، توجه کنید.

ترکیبی از بافت ه

ترکیبی از بافت ها روندی است که در سال 2021 نه تنها در آشپزخانه ها، بلکه روندی است که در تمام اتاق های خانه منعکس خواهد شد .تنوع الگوها و بافت‌های سنگ‌های طبیعی آن‌ها را برای انواع سبک‌های آشپزخانه عالی می‌کند: از مدرن‌ترین تا کلاسیک‌ترین، تا سبک مینیمالیستی و خانه‌های روستایی. سنگ تایل از نظر ماهیت، ماده ای منحصر به فرد ، ماندگار و با ویژگی های زیبایی شناختی و حسی منحصر به فرد است. به لطف پرداخت هایی که در زاندس تایل اعمال می کنیم ، توانسته ایم زیبایی و منحصر به فرد بودن این ماده نجیب را استخراج کنیم.

جزایر آشپزخانه

نقطه ملاقات، یک سطح کار عملی ، فضای ذخیره سازی اضافی ، مکانی برای صرف صبحانه… جزایر آشپزخانه می تواند همه اینها باشد و خیلی چیزهای دیگر. علاوه بر ارزش زیبایی شناختی آن، پس… چه کسی تا به حال آرزوی داشتن جزیره ای در آشپزخانه خود را نداشته است؟

آنها یک نقطه تعامل عصبی و منبع بسیار توصیه شده برای استفاده از فضا و دستیابی به آشپزخانه های مدرن، کاربردی و کاربردی هستند . از آنجایی که آنها ماژول های ایزوله هستند، با چهار طرف آزاد، بسیار متنوع و انعطاف پذیر هستند.

جزایر در فضاهای بزرگ گزینه بسیار پیشنهادی هستند ، اما درست است که در بیشتر موارد به اتاقی با ابعاد متوسط ​​یا بزرگ نیاز داریم. با این حال، گزینه های دیگری مانند میله های آشپزخانه یا شبه جزیره ها وجود دارد که می توانند در بسیاری از پروژه ها جای بگیرند.

آشپزخانه های سیاه

اگرچه رنگ‌های سال طبق گفته موسسه پنتون خاکستری و زرد هستند، اما آشپزخانه‌هایی که مشکی در آن غالب است در سال 2022 ترند خواهند بود. ظرافت کانترهای سنگی طبیعی در رنگ های تیره بدون شک پیروز است و تضادهای زیبایی با بقیه مبلمان یا کف و دیوارها به دست می آورد. اگر یک تکه چوب یا یک نقطه رنگی نیز به آشپزخانه خود اضافه کنید، موفقیت مطمئن است.

ما خوشحالیم که راهنمای زاندس تایل را به اشتراک می گذاریم ، کانالی برای نشان دادن انتشارات خود بر اساس دسته بندی ها و همچنین آن دسته از نشریات خارجی که توجه ما را به خود جلب کرده اند و ما آنها را بیشتر دوست داشته ایم. ما شما را تشویق می کنیم که آنها را کشف کنید و ایده ها و الهامات بیشتری را برای خانه خود با ما به اشتراک بگذارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید سنگ میتوانید همین الان با کارشناسان ما در زاندس تایل تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *